Zonnebrandspray factor 30
Van
€ 1,44
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,37 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,37 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,82 |
Productnummer:
A53-LT91831-N0126
Voorraad:
Productinformatie "Zonnebrandspray factor 30"
Handzame zonnebrandspray met SPF30 om goed beschermd te zijn tegen de zon. Groot bedrukkingsoppervlak voor digitale print.
| : | Wit / Oranje |
|---|---|
| Breedte: | 42mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3304990000 |
| Gewicht: | 26g |
| Hoogte: | 9mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 109mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden