Zonnebrandlotion Spring factor 30 20ml
Van
€ 2,28
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,27 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,27 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,89 |
Productnummer:
A53-LT91830-N0121
Voorraad:
Productinformatie "Zonnebrandlotion Spring factor 30 20ml"
Bescherm de huid met deze zonnebrandcrème (SPF30) in een fraaie design pomp dispenser.
| : | Wit / Rood |
|---|---|
| Breedte: | 17mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3304990000 |
| Gewicht: | 46g |
| Hoogte: | 97mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 45mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden