Zonnebrandlotion met Karabijnhaak SPF30 Gerecycled Materiaal
Van
€ 1,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,31 |
Productnummer:
A53-LT91838-N0026
Voorraad:
Productinformatie "Zonnebrandlotion met Karabijnhaak SPF30 Gerecycled Materiaal"
Handige SPF30 zonnebrandcrème in een compacte verpakking met karabijnhaak. Gemaakt van gerecycled kunststof. Eenvoudig aan een tas te bevestigen – ideaal voor festivals, buitenactiviteiten of onderweg.
| : | Oranje |
|---|---|
| Breedte: | 50mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3304990000 |
| Gewicht: | 55g |
| Hoogte: | 23mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 93mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden