Zonnebrandcrème Cretus
Van
€ 1,30
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,47 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,47 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,75 |
Productnummer:
A467-11020005000
Voorraad:
Productinformatie "Zonnebrandcrème Cretus"
Zonnebrandcrème SPF 30. In een praktisch 30ml potje met matte afwerking. Verkrijgbaar in een groot aantal kleuren, met bijpassende karabijnhaak.
| : | AMA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 11200 |
| Afmetingen omdoos: | 51 x 23 x 26 cm |
| Breedte: | 24mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 46g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 95mm |
| Lengte: | 47mm |
| OuterCartonDimension: | 51 x 23 x 26 cm |
Aanmelden