WOODAVE - Houten liniaalpen
Van
€ 0,30
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,36 |
Productnummer:
A36-MO8200-40
Voorraad:
Productinformatie "WOODAVE - Houten liniaalpen"
Houten liniaalpen. Blauwe inkt.
| : | Hout |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 40 x 30 x 22 cm |
| Breedte: | 9mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Douanetariefnummer: | 9608 1092 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11.2 |
| Hoogte: | 9mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 180mm |
| Materiaal: | Hout |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 40 x 30 x 22 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden