Wire-o A5 hardcover notitieboek
Van
€ 6,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,49 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 748,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 891,12 |
Productnummer:
A34-21257001
Voorraad:
Productinformatie "Wire-o A5 hardcover notitieboek"
Bevat 80 vellen (80 g/m2) blanco papier en heeft een zwarte of witte spiraal. Verkrijgbaar in 3 formaten: A4, A5 en A6. Decoratie in kleur mogelijk op de omslag, op elk blad, en de voor- en achterkant.
| : | Wit, Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 45 x 31 x 25 cm |
| Breedte: | 148mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 158g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 5.6 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 5.32 |
| Hoogte: | 8mm |
| Land van herkomst: | VERENIGD KONINKRIJK |
| Lengte: | 210mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Papier, 80 g/m2, Nylon |
| Merk: | Unbranded |
| OuterCartonDimension: | 45 x 31 x 25 cm |
Aanmelden