Wikkel met trio chocolade paaseieren melk/wit/puur | eigen ontwerp | 290g
Van
€ 20,46
| Stukprijs | € 24,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 24,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 29,69 |
Productnummer:
A571-SA00046.002
Voorraad:
Productinformatie "Wikkel met trio chocolade paaseieren melk/wit/puur | eigen ontwerp | 290g"
Drie smakelijke paaseieren in melkchocolade, witte chocolade én puur. Het middelste paasei voorzie je eenvoudig van jouw persoonlijke opdruk; jouw bedrijfslogo, een afbeelding of tekst. In de editor (klik op "personaliseren") mag je helemaal "los" gaan. Een mooi geschenk voor meerere mensen. Denk aan een afdeling of familie en vrienden.
| Breedte: | 210mm |
|---|---|
| Gewicht: | 288g |
| Hoogte: | 20mm |
| Lengte: | 457mm |
| Materiaal: | Cocoa Horizons-Certified chocolade van het Belgische topmerk Barry Callebaut |
Aanmelden