Waterzak met karabijn haak 500 ml leeg
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-888023_01
Voorraad:
Productinformatie "Waterzak met karabijn haak 500 ml leeg"
Deze opvouwbare waterzak met een capaciteit van 500 ml is ideaal voor onderweg en kan gemakkelijk aan uw tas of broek worden bevestigd dankzij de handige karabijnhaak.
| : | donkerblauw |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 70x90 mm |
| Bewerking: | Zeefdruk eenvoudig |
| Breedte: | 255mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3923301000 |
| Gewicht: | 25g |
| Hoogte: | 120mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Polyethyleentereftalaat |
| Positie van de bewerking: | voorzijde |
Aanmelden