Warmhoudplaatje Zobil
Van
€ 6,29
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,08 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,08 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,43 |
Productnummer:
A467-21764013000
Voorraad:
Productinformatie "Warmhoudplaatje Zobil"
Beker warmer, gemaakt van bamboe. Ideaal om dranken op de ideale temperatuur te houden. Inclusief een oplaadsnoer van 1 meter met dubbele aansluiting Type-C en USB, aanpasbaar aan verschillende apparaten.Materialen zoals bamboe bevorderen het gebruik van natuurlijke grondstoffen, waardoor vervuilende emissies worden verminderd. Bovendien komt bamboe van een zeer sterke en veelzijdige plant, die snel groeit en regeneratie heeft, en is een uitstekende vervanging voor het gebruik van traditionele hout.
| : | NATU |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2800 |
| Afmetingen omdoos: | 54 x 35 x 26 cm |
| Breedte: | 90mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 85g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 12mm |
| Lengte: | 110mm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 35 x 26 cm |
Aanmelden