Warmhoudplaatje Oplader Nodens
Van
€ 10,40
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,63 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,63 |
| Totaalprijs Bruto: | € 13,84 |
Productnummer:
A467-11873000000
Voorraad:
Productinformatie "Warmhoudplaatje Oplader Nodens"
Natuurlijn mok warmer, met geïntegreerde 10W draadloze lader. Gemaakt van bamboe, met een groot oppervlak waardoor de beker kan worden verwarmd en het apparaat tegelijkertijd kan worden opgeladen. Compatibel met apparaten die zijn uitgerust met Qi draadloze oplaadtechnologie. Inclusief 1m Type C oplaadkabel en anti-slip basis. Met handleiding in het Engels en Spaans en gepresenteerd in een individuele kraft ontwerp doos. Vervaardigd volgens RoHS-normen en in overeenstemming met de volgende veiligheidseisen: Beveiligingssysteem tegen oververhitting.Beveiligingssysteem tegen overbelasting.Blokkadesysteem om kortsluiting te voorkomen."
| Aantal stuks per pallet: | 2000 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 52 x 22 x 23 cm |
| Breedte: | 97mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 140g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 13mm |
| Lengte: | 182mm |
| OuterCartonDimension: | 52 x 22 x 23 cm |
Aanmelden