Warmhoudplaatje Oplader Kalan
Van
€ 23,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 23,76 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 23,76 |
| Totaalprijs Bruto: | € 28,27 |
Productnummer:
A467-16533001000
Voorraad:
Productinformatie "Warmhoudplaatje Oplader Kalan"
Mokverwarmingstoestel met ingebouwde, draadloze lader voor snel opladen -10W-. Inclusief een 350 ml, keramische mok, speciaal ontworpen voor het verwarmen en op temperatuur houden van de drank, met bijpassend deksel. Muurstekker en type C-kabel. Set gepresenteerd in een aantrekkelijke designdoos.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 540 |
| Afmetingen omdoos: | 72 x 27 x 33 cm |
| Breedte: | 110mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 580g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 15 |
| Hoogte: | 125mm |
| Lengte: | 110mm |
| OuterCartonDimension: | 72 x 27 x 33 cm |
Aanmelden