Warmhoudplaatje Mug
Van
€ 2,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,72 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,72 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,24 |
Productnummer:
A467-19528009000
Voorraad:
Productinformatie "Warmhoudplaatje Mug"
Mok verwarmingsapparaat met USB-aansluiting en metalen oppervlak, speciaal ontworpen om warmte vast te houden. Elegant ontworpen in grijs en voor mokken tot 7,4 cm in diameter, inclusief een schakelaar aan de achterkant en met statuslampjes. Gepresenteerd in een individuele doos.
| : | PLAT |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 4000 |
| Afmetingen binnendoos: | 48 x 14 x 30 cm |
| Afmetingen omdoos: | 42 x 55 x 30 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 100mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 70g |
| Gewicht binnendoos Bruto KG: | 2 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Hoogte: | 21mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 55 x 30 cm |
Aanmelden