Warmhoudplaatje Ligrant
Van
€ 3,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,21 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,21 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,01 |
Productnummer:
A467-11200000000
Voorraad:
Productinformatie "Warmhoudplaatje Ligrant"
Natuurlijn mokwarmer, gemaakt van bamboe. Met USB-aansluiting en metalen oppervlak speciaal ontworpen om de warmte vast te houden. Met anti-slip, suède basis en gepresenteerd in een individuele eco-design doos. Gebruiksaanwijzing beschikbaar in het Engels en Spaans.
| Aantal stuks per pallet: | 2400 |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 59 x 30 x 28 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 104mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 93g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11 |
| Hoogte: | 19mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 59 x 30 x 28 cm |
Aanmelden