Wandelstokken Brulen
Van
€ 11,39
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 12,87 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 12,87 |
| Totaalprijs Bruto: | € 15,32 |
Productnummer:
A467-16492019000
Voorraad:
Productinformatie "Wandelstokken Brulen"
Set vouwstokken met aluminium behuizing, anti-schokmechanisme en zachte schuimrubberen handsteunen. Comfortabele ergonomische, verstelbare veiligheidsgordel en sneeuwaccessoire. Versterkt grondcontactvlak. Gepresenteerd in een individuele tas met schouderband. Stokken verkrijgbaar in 3 kleuren.
| : | AZUL |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 900 |
| Afmetingen omdoos: | 67 x 20 x 32 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 20 |
| Gewicht: | 610g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Lengte: | 1400mm |
| OuterCartonDimension: | 67 x 20 x 32 cm |
Aanmelden