VISON SEED - Zaadpapier memoblokje
Van
€ 0,75
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,75 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,75 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,89 |
Productnummer:
A36-MO6510-06
Voorraad:
Productinformatie "VISON SEED - Zaadpapier memoblokje"
Sticky note memoblokje met een zachte kaft van zaadpapier. Groot geel memoblokje van gerecycled papier en 5 verschillende kleuren paginamarkers. Nadat je je gedachten op het laatste vel hebt genoteerd, plant je de kaft en zie je het uitgroeien tot een prachtig veld met rode klaprozen.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 34 x 31 x 31 cm |
| Breedte: | 85mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 600 |
| Douanetariefnummer: | 4820 1030 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10.94 |
| Hoogte: | 6mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 60mm |
| Materiaal: | Graspapier |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 34 x 31 x 31 cm |
Aanmelden