VISIONMAX - Set memoblokjes
Van
€ 1,27
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,27 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,27 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,51 |
Productnummer:
A36-IT3233-13
Voorraad:
Productinformatie "VISIONMAX - Set memoblokjes"
3-delig memoblokje. Grote en middelgrote gele memoblokjes van gerecycled papier en 5 verschillende kleuren paginamarkers.
| : | Beige |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 44 x 23 x 23 cm |
| Breedte: | 17mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Douanetariefnummer: | 4820 1030 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9.78 |
| Hoogte: | 105mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 80mm |
| Materiaal: | Papier |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 44 x 23 x 23 cm |
Aanmelden