VISIONCORK - Memoboekje kurk
Van
€ 1,60
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,60 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,90 |
Productnummer:
A36-MO9855-13
Voorraad:
Productinformatie "VISIONCORK - Memoboekje kurk"
3-delig memoblokje met harde kurken kaft. 50 vellen groot en 25 vellen middelgroot geel gerecycled sticky note papier en 5 verschillende kleuren paginamarkers. Kurk is een natuurlijk materiaal. Door de structurele aard en de porositeit van het materiaal kan het uiteindelijke drukresultaat per item afwijkingen vertonen. FSC®-certified
| : | Beige |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 45 x 23 x 22 cm |
| Breedte: | 17mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Douanetariefnummer: | 4820 1030 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10.3 |
| Hoogte: | 105mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 80mm |
| Materiaal: | Papier |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 45 x 23 x 22 cm |
Aanmelden