VETOOL - Multi-tool visitekaarthouder
Van
€ 1,18
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,18 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,18 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,40 |
Productnummer:
A36-MO2207-03
Voorraad:
Productinformatie "VETOOL - Multi-tool visitekaarthouder"
Roestvrijstalen multitool voor zakkaarten. 8 functies. Inclusief: tandzaag, draadknipper, moersleutel, kruiskopschroevendraaier, sleufschroevendraaier, maatverdeling, flesopener en sleutelhanger.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 49 x 18 x 20 cm |
| Breedte: | 29mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Douanetariefnummer: | 8205 5100 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12 |
| Hoogte: | 6mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 78mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 49 x 18 x 20 cm |
Aanmelden