Vergrootglas Pot Bronly 3/6X
Van
€ 3,56
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,96 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,96 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,71 |
Productnummer:
A467-21815216000
Voorraad:
Productinformatie "Vergrootglas Pot Bronly 3/6X"
Vergrootglas gemaakt van duurzaam ABS. Met een vergrotende lens van 3X en een extra opklapbare lens van 6X in de deksel. Bevat een schaalrooster van 0,5x0,5cm op de bodem voor nauwkeurige metingen.
| : | TRANS |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2400 |
| Afmetingen omdoos: | 44 x 35 x 40 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 69mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 50g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Hoogte: | 75mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 35 x 40 cm |
Aanmelden