Tube 50 ml zonnebrandcrème factor 30
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-821022_13
Voorraad:
Productinformatie "Tube 50 ml zonnebrandcrème factor 30"
Krachtige bescherming: onze compacte 50ml SPF 30 zonnebrandcrème biedt effectieve zonwering.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 25x50 mm |
| Bewerking: | Tampondruk eenvoudig |
| Breedte: | 33mm |
| Douanetariefnummer: | 33049900 |
| Gewicht: | 60g |
| Hoogte: | 107mm |
| Lengte: | 55mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Positie van de bewerking: | Voorzijde |
Aanmelden