Tube 25 ml zonnebrandcrème factor 50
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-821020_13
Voorraad:
Productinformatie "Tube 25 ml zonnebrandcrème factor 50"
Deze handzame tube van 25 ml is ideaal voor onderweg en biedt een zeer hoge, betrouwbare bescherming tegen de zon
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 15x40 mm |
| Bewerking: | Tampondruk eenvoudig |
| Breedte: | 25mm |
| Douanetariefnummer: | 33049900 |
| Gewicht: | 32g |
| Hoogte: | 105mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Positie van de bewerking: | Voorzijde |
Aanmelden