TROIKA Fietstas BIKE BAG
Van
€ 13,46
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 14,90 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 14,90 |
| Totaalprijs Bruto: | € 17,73 |
Productnummer:
A227-BKB30-BK
Voorraad:
Productinformatie "TROIKA Fietstas BIKE BAG"
Fietstas voor aan het stuur, flexibele bevestiging met 3 klittenbandsluitingen aan het stuur, ruim hoofdvak met ritssluiting, incl. gaasvak (bijv. voor powerbank), touchscreen-venster geschikt voor gangbare mobiele apparaten voor navigatie, open naar de zijkant van het hoofdvak (opladen via powerbank) , afneembare, verstelbare schouderband, lus voor het bevestigen van de koplamp, capaciteit ca. 4 liter, draagvermogen tot 5 kg, resistent materiaal, wasbaar, spatwaterdicht (waterdichtheid IPX4), maatvast door verstevigde randen, 100% polyester, wasbaar, PVC, nylon, tarpaulin (zeildoek), zwart
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 130mm |
| Douanetariefnummer: | 42023210000 |
| Gewicht: | 284g |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 240mm |
| Materiaal: | PVC, nylon, tarpaulin (zeildoek) |
| Merk: | Troika |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.