Tritan fles 600 ml
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-870061_01
Voorraad:
Productinformatie "Tritan fles 600 ml"
Robuuste Tritan fles van 600 ml met stijlvolle, lekvrije metalen dop. Duurzaam en kristalhelder, ideaal voor een professionele uitstraling en dagelijks gebruik.
| : | donkerblauw |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 30x120 mm |
| Bewerking: | Tampondruk complex |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 65mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3923301000 |
| Gewicht: | 105g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 230mm |
| Positie van de bewerking: | Fles |
Aanmelden