Touch-Screen Balpen Tech 2
Van
€ 28,71
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 32,67 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 32,67 |
| Totaalprijs Bruto: | € 38,88 |
Productnummer:
A467-17331009000
Voorraad:
Productinformatie "Touch-Screen Balpen Tech 2"
Stylus balpen van Cross. Klassiek tweekleurig ontwerp, metalen behuizing met gladde afwerking, in gevarieerde kleuren en originele clip in het zwart. Gepresenteerd in een elegant, individueel doosje in zwarte kleur, met het merklogo en binnenzijde van zacht, bijpassend fluweel. Zwarte inkt.
| : | PLAT |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2160 |
| Afmetingen omdoos: | 42 x 31 x 37 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 72 |
| Diameter: | 10mm |
| Gewicht: | 19g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8 |
| Hoogte: | 135mm |
| Merk: | Cross |
| OuterCartonDimension: | 42 x 31 x 37 cm |
Aanmelden