Tomatenvezel zaadzakje klein vierkant, tomaat
Van
€ 0,14
| Stukprijs | € 1,81 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 906,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.079,27 |
Productnummer:
A106-T10100906
Voorraad:
Productinformatie "Tomatenvezel zaadzakje klein vierkant, tomaat"
Zaadzakje met tomatenzaden
| Bewerkingsoptie: | Full color print |
|---|---|
| Inhoud: | tomaat |
| Afmetingen van de bewerking: | 55 x 55 mm |
| Bewerking: | Eigen opmaak |
| Breedte: | 55mm |
| Douanetariefnummer: | 1209918000 |
| Eco: | Ja |
| Land van herkomst: | The Netherlands |
| Lengte: | 55mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Tomatenvezelpapier 85/15 |
| Meest gezocht: | Ja |
| Productietijd: | 12 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden