Thermo lunchpot RE98-myNIZZA
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-_S_52679-MSR-POE
Voorraad:
Productinformatie "Thermo lunchpot RE98-myNIZZA"
Ontdek het configureerbare eigen ontwerp uit de Nizza-familie! De 600 ml thermo-lunchpot is perfect voor iedereen die waarde hecht aan gezonde, zelfgemaakte maaltijden. Of het nu voor school, op het werk of bij outdooractiviteiten is – de Lunchpot RE98-Nizza gaat overal met u mee.
- Houdt koud: 24h
- Houdt warm: 7h
- Luchtafscheider
- Inhoud: 600 ml
- vaatwasserbestendig
- lekvrij
- Anti-fingerprint coating
- Isolatie: dubbelwandig, met koperen vacuüm
- BPA vrij
- Gerecycled roestvrij staal
- Houdt koud: 24h
- Houdt warm: 7h
- Luchtafscheider
- Inhoud: 600 ml
- vaatwasserbestendig
- lekvrij
- Anti-fingerprint coating
- Isolatie: dubbelwandig, met koperen vacuüm
- BPA vrij
- Gerecycled roestvrij staal
| : | zwart, zilver, oranje |
|---|---|
| Version: | pot: zilver, Deksel: oranje |
| Afmetingen itemdoos: | 170 x 107 x 107 cm |
| Afmetingen omdoos: | 655 x 55 x 18.2 cm |
| Breedte: | 95mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 96170000 |
| Gewicht: | 364g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12.6 |
| Hoogte: | 95mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 155mm |
| Materiaal: | kunststof, gerecycled roestvrij staal, silicone |
| OuterCartonDimension: | 655 x 55 x 18.2 cm |
Aanmelden