Thermo lunchpot RE98-DAFFIELD
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-52582
Voorraad:
Productinformatie "Thermo lunchpot RE98-DAFFIELD"
Onze dubbelwandige lunchpot met koperen vacuümisolatie houdt voedsel tot 11 uur warm en tot 24 uur koud.
- BPA vrij
- lepel
- Isolatie: dubbelwandig
- Inhoud: 800 ml
- vaatwasserbestendig
- Isolatie: dubbelwandig, met koperen vacuüm
- lekvrij
- micro poedercoating
- Houdt warm: 11h
- Houdt koud: 24h
- BPA vrij
- lepel
- Isolatie: dubbelwandig
- Inhoud: 800 ml
- vaatwasserbestendig
- Isolatie: dubbelwandig, met koperen vacuüm
- lekvrij
- micro poedercoating
- Houdt warm: 11h
- Houdt koud: 24h
| : | zwart, zilver / zwart |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 198 x 105 x 105 cm |
| Afmetingen omdoos: | 436 x 33.2 x 21 cm |
| Breedte: | 100mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 96170000 |
| Gewicht: | 531g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7 |
| Hoogte: | 100mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 192mm |
| Materiaal: | roestvrij staal, kunststof, silicone |
| OuterCartonDimension: | 436 x 33.2 x 21 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden