Thermo lunchpot RE98-BANBRIDGE
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-52674-WE
Voorraad:
Productinformatie "Thermo lunchpot RE98-BANBRIDGE"
Met de RE98-Banbridge bieden wij een ideale 450 ml thermo-lunchpot voor de lunchpauze, school of buitenactiviteiten. De dubbelwandige koper-vacuümisolatie houdt maaltijden tot 7 uur warm, terwijl fruit, yoghurt en salade tot 24 uur koel blijven. De lekvrije deksel van PP-kunststof maakt het mogelijk om ook vloeibare gerechten zoals soep of stoofpot in de thermo-lunchpot te bewaren.
- Inhoud: 450 ml
- vaatwasserbestendig
- lekvrij
- micro poedercoating
- Isolatie: dubbelwandig, met koperen vacuüm
- Houdt koud: 24h
- Houdt warm: 7h
- BPA vrij
- Gerecycled roestvrij staal
- Inhoud: 450 ml
- vaatwasserbestendig
- lekvrij
- micro poedercoating
- Isolatie: dubbelwandig, met koperen vacuüm
- Houdt koud: 24h
- Houdt warm: 7h
- BPA vrij
- Gerecycled roestvrij staal
| : | Wit / Wit |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 132 x 108 x 108 cm |
| Afmetingen omdoos: | 455 x 35 x 31 cm |
| Breedte: | 93mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 96170000 |
| Gewicht: | 250g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9 |
| Hoogte: | 93mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 105mm |
| Materiaal: | kunststof, gerecycled roestvrij staal |
| OuterCartonDimension: | 455 x 35 x 31 cm |
Aanmelden