TERRY - Handdoek organisch 100x50
Van
€ 5,00
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,00 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,95 |
Productnummer:
A36-MO9931-53
Voorraad:
Productinformatie "TERRY - Handdoek organisch 100x50"
Badstof handdoek gemaakt van 360 gr/m2 100% organisch katoen. Afmeting: 100x50 cm.
| : | Ivoor |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 51 x 32 x 27 cm |
| Breedte: | 500mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 32 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6302 6000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | PK |
| Lengte: | 1000mm |
| Materiaal: | Organisch Katoen |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 51 x 32 x 27 cm |
Aanmelden