Tassenhaak RE98-VIEDMA
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-51623
Voorraad:
Productinformatie "Tassenhaak RE98-VIEDMA"
Een klein, handig hulpmiddel en niet alleen voor handtassen en rugzakken, maar ook voor jassen en mantels. De opvouwbare tassenhaak in mooi, glanzend zwarte gunmetal plating kan aan de bovenzijde worden bewerkt met een opvallende doming over het hele oppervlak of een elegante lasergravering.
- Laadvermogen: 10 kg
- Laadvermogen: 10 kg
| : | Donkergrijs |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 60 x 60 x 13 cm |
| Afmetingen omdoos: | 35 x 25 x 16 cm |
| Breedte: | 45mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 83025000 |
| Gewicht: | 58g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 15.5 |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 45mm |
| Materiaal: | Metaal |
| OuterCartonDimension: | 35 x 25 x 16 cm |
Aanmelden