Tassenhaak RE98-PORI
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-51998
Voorraad:
Productinformatie "Tassenhaak RE98-PORI"
De zilverkleurige tassenhaak van metaal heeft aan de voorzijde een cirkelvormig, wit contrasterend bewerkingsoppervlak, dat voor een opvallende doming geschikt is. Bovendien wordt het artikel ook van een aluminium plaatje voorzien, dat met een lasergravering kan worden bewerkt.
- plaatje voor gravures
- Laadvermogen: 5 kg
- plaatje voor gravures
- Laadvermogen: 5 kg
| : | Zilver |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 48 x 48 x 14 cm |
| Afmetingen omdoos: | 27 x 25.5 x 30 cm |
| Breedte: | 45mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 83025000 |
| Gewicht: | 53g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 17.7 |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 45mm |
| Materiaal: | Metaal |
| OuterCartonDimension: | 27 x 25.5 x 30 cm |
Aanmelden