TAKAI - Rpet touchscreen handschoenen
Van
€ 3,10
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,10 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,10 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,69 |
Productnummer:
A36-MO6667-85
Voorraad:
Productinformatie "TAKAI - Rpet touchscreen handschoenen"
Touchscreen handschoenen voor smartphone in RPET met etiket voor bedrukking.
| : | Marineblauw |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 50 x 27 x 45 cm |
| Breedte: | 120mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6116 9300 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 6.36 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 230mm |
| Materiaal: | RPET |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 50 x 27 x 45 cm |
Aanmelden