SUNDA Stylus balpen soft touch
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-123117_10
Voorraad:
Productinformatie "SUNDA Stylus balpen soft touch"
De SUNDA Stylus balpen soft touch combineert een aangename grip met een stylusfunctie voor touchscreens en een luxe uitstraling door de speciale 'spiegel'-gravering.
| : | Lichtgrijs |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 90x6 mm |
| Bewerking: | Spiegel gravering |
| Douanetariefnummer: | 96081010 |
| Gewicht: | 18g |
| Hoogte: | 142mm |
| Materiaal: | metaal |
| Merk: | Peekay |
| Positie van de bewerking: | 90° naast de clip |
Aanmelden