SUNCARE - Zonnebrandcrème
Van
€ 1,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,43 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,43 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,70 |
Productnummer:
A36-MO8512-06
Voorraad:
Productinformatie "SUNCARE - Zonnebrandcrème"
Zonnebrandcrème, beschermfactor SPF25. Inhoud: 30 ml.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 51 x 26 x 23 cm |
| Breedte: | 24mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 3304 9900 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9.92 |
| Hoogte: | 90mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 47mm |
| Materiaal: | PE |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 51 x 26 x 23 cm |
Aanmelden