Sublimatie cape
Van
€ 11,77
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A267-9161.100-SuFC
Voorraad:
Productinformatie "Sublimatie cape"
Badcape gemaakt van 60% R-PET en 40% katoen, Oeko-Tex Standard 100 gecertificeerd, voorzien van sublimatiedruk.
| : | Wit |
|---|---|
| Bewerkingsoptie: | Sublimatie |
| Breedte: | 780mm |
| Douanetariefnummer: | 62171000 |
| Gewicht: | 333g |
| Land van herkomst: | BG |
| Lengte: | 780mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | 40% katoen / 60% R-PET |
| Productietijd: | 20 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden