Strijkijzer Kiop
Van
€ 2,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,43 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,43 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,89 |
Productnummer:
A467-20366001000
Voorraad:
Productinformatie "Strijkijzer Kiop"
Fantastisch reisstrijkijzer voor het verwijderen van kreuken door droge hitte. Ergonomisch ontworpen, lichtgewicht en gemakkelijk mee te nemen, met EU-stekker. Gepresenteerd in een kraft design doos met instructies in het Engels en Spaans.
| : | BLA |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2160 |
| Afmetingen omdoos: | 42 x 28 x 26 cm |
| Breedte: | 63mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 30 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 80g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 5 |
| Hoogte: | 65mm |
| Lengte: | 106mm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 28 x 26 cm |
Aanmelden