Stofzuiger Kestrel
Van
€ 5,74
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,39 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,39 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,60 |
Productnummer:
A467-21683002000
Voorraad:
Productinformatie "Stofzuiger Kestrel"
Draadloze handstofzuiger met 30W vermogen, uitgerust met een oplaadbare batterij van 1200 mAh. Inclusief 3 handige accessoires:- Verwijderbaar stoffilter voor eenvoudige lediging en onderhoud.- Lange nozzle, perfect voor het bereiken van smalle en moeilijk bereikbare plaatsen.- Accessoire met borstel, ontworpen om gevoelige oppervlakken of oppervlakken met aanhechting van stof schoon te maken.Ontworpen voor comfortabel gebruik, met een ergonomische handgreep en aan/uit-knop. De structuur is waterbestendig en wordt praktisch opgeladen via een USB Type C-aansluiting.
| : | NEG |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1500 |
| Afmetingen omdoos: | 59 x 35 x 35 cm |
| Breedte: | 59mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 210g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 150mm |
| Lengte: | 160mm |
| OuterCartonDimension: | 59 x 35 x 35 cm |
Aanmelden