Sticky notes in omslag 2 in 1, 100 vel
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-823208.2_00
Voorraad:
Productinformatie "Sticky notes in omslag 2 in 1, 100 vel"
Sticky notes in omslag 2 in 1 135x75 mm, 100 vel
| : | custom made |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 136x71 mm |
| Bewerking: | Full colour tot in full colour bedrukt |
| Breedte: | 72mm |
| Douanetariefnummer: | 482110 |
| Gewicht: | 96g |
| Hoogte: | 137mm |
| Positie van de bewerking: | Vel |
Aanmelden