Sticky notes 70x75 mm 100 vel
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-823200.2_00
Voorraad:
Productinformatie "Sticky notes 70x75 mm 100 vel"
Sticky notes 70x75 mm 100 vel
| : | custom made |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 70x75 mm |
| Bewerking: | Full colour tot in full colour bedrukt |
| Breedte: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 482110 |
| Gewicht: | 45g |
| Hoogte: | 70mm |
| Materiaal: | Papier |
| Positie van de bewerking: | Bovenzijde vel |
Aanmelden