Spray stick 7 ml zonnebrandcrème factor 50 full colour label
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-821013_14
Voorraad:
Productinformatie "Spray stick 7 ml zonnebrandcrème factor 50 full colour label"
Spray stick 7 ml zonnebrandcrème factor 50 met full colour label
| : | transparant |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 60x55 mm |
| Bewerking: | Label 60 x 55 mm |
| Breedte: | 15mm |
| Douanetariefnummer: | 33049900 |
| Gewicht: | 20g |
| Hoogte: | 123mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Positie van de bewerking: | Houder |
Aanmelden