Sportlife® kauwgum sixpack
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A407-spl6pk
Voorraad:
Productinformatie "Sportlife® kauwgum sixpack"
6 stuks suikervrije Sportlife® kauwgum, de sleeve is all-over full color te bedrukken. y op o.a. beurs of evenement, als visitekaart, maar ook als bedankje op bruiloft of verjaardag. Leverbaar vanaf 100 stuks.
| Bewerkingsoptie: | Full Color Print |
|---|---|
| Smaak: | Regular - Smashmint |
| Bewerking: | Full color bedrukking op alle zijden |
| Breedte: | 53mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 12g |
| Hoogte: | 7mm |
| Land van herkomst: | The Netherlands |
| Lengte: | 54mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Merk: | Sportlife |
Aanmelden