Xylifresh® kauwgum classic
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A407-Xy12cl
Voorraad:
Productinformatie "Xylifresh® kauwgum classic"
12 stuks suikervrije Xylifresh® kauwgum, de sleeve is all-over full color te bedrukken. Gebitsverzorgende kauwgom, Ideaal als verfrissende give away op o.a. beurs of evenement, als visitekaart, maar ook als bedankje op bruiloft of verjaardag. Leverbaar vanaf 100 stuks.
| Bewerkingsoptie: | Full Color Print |
|---|---|
| Smaak: | Xylitol - Xylifresh Mint |
| Bewerking: | Full color bedrukking op alle zijden |
| Breedte: | 53mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 24g |
| Hoogte: | 7mm |
| Land van herkomst: | The Netherlands |
| Lengte: | 104mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Merk: | Xylifresh |
Aanmelden