Sportlife® kauwgum met flap
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A407-sp12fl
Voorraad:
Productinformatie "Sportlife® kauwgum met flap"
12 stuks suikervrije Sportlife® kauwgum, de sleeve met extra flap is all-over full color te bedrukken. De extra flap geeft u de mogelijkheid om nog meer informatie/tekst te kunnen plaatsen. Ideaal als agenda model of waardebon idee door de afscheur mogelijkheid van de extra flap. Leverbaar vanaf 100 stuks
| Bewerkingsoptie: | Full Color Print |
|---|---|
| Smaak: | Regular - Smashmint |
| Bewerking: | Full color bedrukking op alle zijden |
| Breedte: | 53mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 24g |
| Hoogte: | 7mm |
| Land van herkomst: | The Netherlands |
| Lengte: | 104mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Merk: | Sportlife |
Aanmelden