SPICE - Tafelloper in polyester
Van
€ 2,93
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,93 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,93 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,49 |
Productnummer:
A36-MO2070-06
Voorraad:
Productinformatie "SPICE - Tafelloper in polyester"
Tafelloper in polyester 185 gr/m² met microvezel en non-woven voering met waterafstotende afwerking aan de voorzijde. Afmetingen: 140x40 cm.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 42 x 38 x 32 cm |
| Breedte: | 400mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 4818 3000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 11.5 |
| Hoogte: | 400mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 1400mm |
| Materiaal: | PET |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 42 x 38 x 32 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden