Spakenklem T-shirt
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-887541_06
Voorraad:
Productinformatie "Spakenklem T-shirt"
Val op met deze kunststof spaakreflector in de vorm van een T-shirt. Een eenvoudige, maar effectieve manier om de zichtbaarheid en branding op de fiets te vergroten.
| : | Oranje |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 20x50 mm |
| Bewerking: | Tampondruk eenvoudig |
| Breedte: | 70mm |
| Gewicht: | 6g |
| Hoogte: | 93mm |
| Lengte: | 3mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Positie van de bewerking: | Voorzijde |
Aanmelden