Solarcalculator REEVES-SPECTACULATOR
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-60160
Voorraad:
Productinformatie "Solarcalculator REEVES-SPECTACULATOR"
Meer is onmogelijk: compleet bedrukt met REFLECTS UV-print, helemaal volgens uw ideeën, een absoluut individueel design zonder veel moeite. Fotorealistische afbeeldingen worden perfect en natuurgetrouw aangebracht. Teksten zijn klaar en duidelijk leesbaar. De toetsen van de Dual-Power-calculator worden in het ontwerp geïntegreerd.
- Karakters: 12
- Batterij: inbegrepen
- functionerend op zonne-energie
- Karakters: 12
- Batterij: inbegrepen
- functionerend op zonne-energie
| : | Wit / Wit |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 250 x 130 x 25 cm |
| Afmetingen omdoos: | 444 x 27.5 x 43.7 cm |
| Breedte: | 102mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 84701000 |
| Gewicht: | 168g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 14 |
| Hoogte: | 17mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 183mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| OuterCartonDimension: | 444 x 27.5 x 43.7 cm |
Aanmelden