Solarcalculator REEVES-SAN LORENZO
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-60038-BK
Voorraad:
Productinformatie "Solarcalculator REEVES-SAN LORENZO"
Esthetische, smalle rekenmachine op zonne-energie met platte, zwarte drukknoppen. Deze rekenmachine is een chique en handige accessoire met een prominente advertentieruimte en tal van bewerkingsmogelijkheden. Dual power op basis van zonne-energie en batterijen (inbegrepen).
- Batterij: inbegrepen
- functionerend op zonne-energie
- Karakters: 10
- milieuvriendelijk
- Batterij: inbegrepen
- functionerend op zonne-energie
- Karakters: 10
- milieuvriendelijk
| : | zwart / zwart |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 200 x 115 x 45 cm |
| Afmetingen omdoos: | 50 x 47.5 x 27.5 cm |
| Breedte: | 105mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 84701000 |
| Gewicht: | 160g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 11.5 |
| Hoogte: | 33mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 193mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| OuterCartonDimension: | 50 x 47.5 x 27.5 cm |
Aanmelden