Solarcalculator REEVES-MACHINE
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-60666-BE
Voorraad:
Productinformatie "Solarcalculator REEVES-MACHINE"
* bijkomend graveeroppervlak op het display
- Batterij: inbegrepen
- functionerend op zonne-energie
- Karakters: 10
- Batterij: inbegrepen
- functionerend op zonne-energie
- Karakters: 10
| : | blauw / blauw |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 150 x 99 x 28 cm |
| Afmetingen omdoos: | 33 x 20 x 36 cm |
| Breedte: | 77mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 84701000 |
| Gewicht: | 103g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9.5 |
| Hoogte: | 19mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 148mm |
| Materiaal: | aluminium, kunststof |
| OuterCartonDimension: | 33 x 20 x 36 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden