Solarcalculator REEVES-JOINVILLE
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-60144
Voorraad:
Productinformatie "Solarcalculator REEVES-JOINVILLE"
Ideaal voor op een bureau, praktisch en als mooie blikvanger. Onze hoogwaardige rekenmachine van matzwart metaal werkt ook op zonne-energie. Het display kan 10 tekens weergeven. De batterijen zijn inbegrepen. Kan worden bewerkt met een 1ctampondruk of hoogwaardige lasergravering.
- Batterij: inbegrepen
- functionerend op zonne-energie
- milieuvriendelijk
- Karakters: 10
- Batterij: inbegrepen
- functionerend op zonne-energie
- milieuvriendelijk
- Karakters: 10
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 190 x 120 x 30 cm |
| Afmetingen omdoos: | 44 x 35 x 29 cm |
| Breedte: | 110mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 84701000 |
| Gewicht: | 166g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9.35 |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 180mm |
| Materiaal: | Metaal |
| OuterCartonDimension: | 44 x 35 x 29 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden