Smoothie catchy yellow
Van
€ 2,90
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,58 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 358,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 426,02 |
Productnummer:
A267-6320.102-FC
Voorraad:
Productinformatie "Smoothie catchy yellow"
200 ml smoothie mango banaan in een glazen fles met witte dop.
| : | transparant |
|---|---|
| Diameter: | 58mm |
| Douanetariefnummer: | 20099098 |
| Gewicht: | 340g |
| Hoogte: | 142mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden